Imieniny: Martyny, Macieja, Teofila
Pogoda: Temperatura 1°C

MEGASUKCES ZĄBKOVII !!!!!

W rozgrywanym w dniach 14 - 17 paździer...

Nowe możliwości z Lokalnym Fun...

Minęło kilka miesięcy działalności Loka...

Darmowe porady prawne dla mies...

Szanowni Mieszkańcy, Informujemy, że...

Sport

Dzień Dziecka W Mosir

Dzień Dziecka W Mosir

Z okazji Dnia Dziecka na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Słowackiego 21 zorganizowano turniej piłki nożnej chłopców rocznika 1998 o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki. W turnieju udział wzięło 8 zespołów podzielonych na 2 grupy po 4 zespoły. W grupach rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym". Następnie zespoły w zależności od tego, które zajęły miejsce w grupie rozgrywały spotkania o poszczególne miejsca. Ząbki reprezentował trzy zespoły: dwie drużyny Dolcanu ( I zespół - rocznik 1998 i II zespół - rocznik 1999 i młodsi) oraz reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2. Po zaciętych spotkaniach odbywających się przy pięknej słonecznej pogodzie zespoły uzyskały następujące rezultaty:

Turniej O Puchar Burmistrza Ząbek

Turniej O Puchar Burmistrza Ząbek

W dniu 14.05.2008 r. w piękne, słoneczne przedpołudnie odbył się organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki. Pierwszą kategorią, która rozpoczęła cykl imprez piłkarskich byli gimnazjaliści. W turnieju wzięło udział 6 zespołów, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". Zespoły rozegrały 21 emocjonujących i stojących na niezłym poziomie spotkań.

"zima W Mieście" - W Mosir

"zima W Mieście" - W Mosir

W dniach 11-22.02.2008 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadził akcję "Zima w mieście" dla dzieci i młodzieży z Ząbek. Uczestnicy zajęć na terenie Ośrodka pod opieką instruktorów mogli korzystać z darta, bilardu, tenisa stołowego i gier planszowych. Dodatkowo zostały zorganizowane wyjazdy do Warszawy na lodowisko, basen, halę sportową, squasha, ściankę wspinaczkową i kręgielnie. Dla wszystkich biorących udział w akcji przygotowane były napoje i słodycze, a dla zwycięzców konkursów nagrody.

Trzecie Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Wołomińskiego W Piłce Nożnej

Trzecie Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Wołomińskiego W Piłce Nożnej

Szóstego października w Wołominie na stadionie "Huraganu" odbyły się Trzecie Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Wołomińskiego. W Mistrzostwach udział wzięło siedem drużyn.

Turniej Samorządowców

Turniej Samorządowców

W ostatni dzień września na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji "Huragan" w Wołominie rozegrano II Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Wołomińskiego w piłce nożnej. Organizatorem Mistrzostw było Starostwo Powiatu Wołomińskiego.

« 1 2 3 ... ... 8 9 10