Imieniny: Martyny, Macieja, Teofila
Pogoda: Temperatura 1°C

MEGASUKCES ZĄBKOVII !!!!!

W rozgrywanym w dniach 14 - 17 paździer...

Nowe możliwości z Lokalnym Fun...

Minęło kilka miesięcy działalności Loka...

Darmowe porady prawne dla mies...

Szanowni Mieszkańcy, Informujemy, że...

Sport

Grand Prix W Tenisie Stołowym

Grand Prix W Tenisie Stołowym

Dużymi krokami zbliża się zakończenie II edycji cyklu Grand Prix'2009/2010 w tenisie stołowym. Po raz przed ostatni, a siódmy z kolei, w sobotę 24 kwietnia 2010 r. w hali sportowej Gimnazjum nr 1 spotkali się miłośnicy popularnego "ping-ponga".

Finały Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej

Finały Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej

W dniu 23.04.2010 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Finał Powiatowego Turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców rocznika 2000 i młodszych w ramach X Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Na starcie stanęło 5 zespołów dziewcząt i 9 zespołów chłopców.

Powiatowy Turniej Karate Kyokushin O Puchar Burmistrza Miasta Ząbki

Powiatowy Turniej Karate Kyokushin O Puchar Burmistrza Miasta Ząbki

10 kwietnia 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach odbył się Powiatowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki. W zawodach uczestniczyło blisko 100 zawodników i zawodniczek Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN trenującej sporty walki w Ząbkach, Zielonce, Markach, Kobyłce, Wołominie i Tłuszczu.

Turniej Judo W Yoko Ząbki

Turniej Judo W Yoko Ząbki

W dniu 20 marca 2010 w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 Ząbkowski Klub Judo YOKO Ząbki przy współpracy z Urzędem Miasta Ząbki oraz pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki Pana Roberta Perkowskiego zorganizował II Ligę Funny Judo. Turniej ma na celu wyłonienie najlepszych małych judoków w okręgu Warszawsko-Mazowieckim.

Ząbkowski Bieg Niepodległości 2009

Ząbkowski Bieg Niepodległości 2009

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Ząbkach, aby uczcić 91 rocznicę odzyskania niepodległości zorganizowały bieg niepodległości.

Polska Biega 2009 W Ząbkach

Polska Biega 2009 W Ząbkach

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym w akcji "Polska Biega" wzięło udział Miasto Ząbki.

Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości

90 lat temu, 11 listopada, po 123 latach zaborów Polska znowu pojawiła się na mapach Europy i świata. W rocznicę tego wydarzenia w wielu polskich miastach zorganizowano imprezy patriotyczne. Miejski Ośrodek Sportu wraz z Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach zorganizowali I Bieg Niepodległości. Wcześniej szkolny poczet sztandarowy wraz z panią Dyrektor Anną Auerbach uczestniczyli wraz z mieszkańcami miasta w porannej mszy dziękczynnej, a następnie uczniowie szkoły złożyli kwiaty na grobie poległych obrońców Ojczyzny 1920 r.

Turniej Piłki Nożnej

Turniej Piłki Nożnej

W niedzielę 19.10.2008 roku została rozegrana III edycja turnieju piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki. Tym razem udział mogli wziąć wszyscy chętni, którzy ukończyli 14 rok życia. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów, które rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym". Tak, więc do rozegrania było 15 spotkań. Część z nich stała naprawdę na wysokim poziomie. Po zaciętej walce, w której aż do ostatniej serii spotkań ważyły się losy zwycięstwa w turnieju, pierwsze miejsce zajęła drużyna "Podlasie". Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna "DP Drewnica". Zespół, który, mimo, iż w bezpośrednim pojedynku okazał się lepszy od "Podlasia" wygrywając 4:1, a w całym turnieju nie poniósł porażki, musiał zadowolić się niestety tylko wicemistrzostwem. A oto wyniki spotkań i ostateczna kolejność:

Dzień Sportu Pierwszoklasistów

Dzień Sportu Pierwszoklasistów

W dniu 10.09.2008 r. na nowo otwartych obiektach sportowych Filii Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Kościelnej w Ząbkach odbył się I Dzień Sportu Pierwszoklasistów. Akcja ta zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkach ma być imprezą cykliczną dla dzieci z ząbkowskich szkół podstawowych. Celem jej jest przekonanie najmłodszych dzieci oraz ich rodziców do czynnego uprawiania sportu oraz aktywności ruchowej. Dzięki m.in. tej akcji chcemy pokazać, że zajęcia ruchowe mogą być wspaniałym pomysłem na spędzanie czasu wolnego, dzięki któremu zapewniony jest prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka. W ten sposób będziemy chcieli walczyć z patologiami XXI wieku.

"lato W Mieście" - W Mosir

"lato W Mieście" - W Mosir

W dniach 04.08 - 30.08.2008 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkach przeprowadził akcję "Lato w mieście". Dla uczestników bezpłatnych zajęć przygotowano na miejscowych obiektach turnieje: tenisa stołowego, darta, bilarda, siatkówki plażowej, piłki koszykowej oraz piłki nożnej. Dodatkowo dzieci uczestniczyły również w wycieczkach rowerowych po okolicy.

« 1 2 3 ... 7 8 9 10   »