Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany
Pogoda: Temperatura 20°C

MEGASUKCES ZĄBKOVII !!!!!

W rozgrywanym w dniach 14 - 17 paździer...

Nowe możliwości z Lokalnym Fun...

Minęło kilka miesięcy działalności Loka...

Darmowe porady prawne dla mies...

Szanowni Mieszkańcy, Informujemy, że...

Sport

Samoobrona Dla Pań W Ząbkach

Samoobrona Dla Pań W Ząbkach

W Ząbkach ruszyła kolejna edycja kursu samoobrony dla kobiet:

I Ogólnopolski Halowy Turniej "ząbkovia Cup"

I Ogólnopolski Halowy Turniej "ząbkovia Cup"

12 marca br. w Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Ząbkach miło miejsce niecodzienne wydarzenie - I Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt "Ząbkovia Cup". Zapraszamy do obejrzenia relacji.

V Turniej Badmintona Amatorów

V Turniej Badmintona Amatorów

12 lutego 2001 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Ząbkach pomimo rozpoczętych ferii zimowych stawiło się ponad 50 osób aby spędzić czas z badmintonem w związku z rozgrywanym V turniejem z cyklu Grand Prix.

Z Podwórka Na Stadion - Xi Puchar Tymbarku

Z Podwórka Na Stadion - Xi Puchar Tymbarku

Tymbark, 15 lutego 2011 r. Startują zapisy drużyn do piłkarskich Mistrzostw Polski w kategorii U-10 czyli XI Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - każdy może spełnić swoje piłkarskie marzenia.

Xix Jesienne Biegi Przełajowe

Xix Jesienne Biegi  Przełajowe

Sobota, 18 wrzesień, zbliża się godzina 11, wszystko gotowe, trasa oznaczona, nagrody czekają na zawodników, sędziowie czekają na swoich stanowiskach.

Gimnazjum Nr 2 I Szkoła Podstawowa Nr 2 Nie Do Pokonania!

Gimnazjum Nr 2 I Szkoła Podstawowa Nr 2 Nie Do Pokonania!

Wczoraj, w starostwie powiatowym w Wołominie odbyło się uroczyste wręczenie nagród szkołom oraz nauczycielom za najwyższe osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2009/2010. Po krótkim przywitaniu przez Starostę Powiatu, Pana Macieja Urmanowskiego Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego wręczył najlepszym szkołom puchary. Jesteśmy dumni, że dwa pierwsze miejsca należą do ząbkowskich szkół. Gimnazjum nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 2 w Ząbkach według ogólnej klasyfikacji są placówkami z największymi osiągnięciami w sporcie. Przewaga nad innymi jednostkami jest znaczna.

Polska Biega Po Raz Trzeci W Ząbkach

Polska Biega Po Raz Trzeci W Ząbkach

Gimnazjum nr 1 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkach już po raz trzeci dołączyli do instytucji organizujących imprezy biegowe w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega". Tym razem na starcie stanęło 68 zawodniczek i zawodników. Rywalizacja odbywała się na dystansie 3 km, a trasa prowadziła ulicami oraz lasami Ząbek. Wśród dziewcząt zaciętą walkę o pierwsze miejsca stoczyły: Korycka Emilia, Piątkowska Maria i Zawadzka Alicja, które w takiej kolejności minęły linię mety. Najlepsza z dziewcząt u Korycka Emila uzyskała czas 12 minut i 43 sekundy. Wśród mężczyzn zdecydowanie wygrał Mateusz Rusin w czasie 10 minut i 23 sekundy, który o 27 sekund wyprzedził drugiego na mecie Filipa Paciorka. Trzecie miejsce zajął Patrykowski Krzysztof. Wszyscy uczestnicy biegu zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami oraz pysznym bigosem. Najlepszej trójce pań i panów wręczono puchary. Ale gratulacje należą się wszystkim, którzy dobiegli do linii mety. Kolejny bieg w Ząbkach odbędzie się 11 listopada. Już dziś serdecznie wszystkich amatorów biegania serdecznie zapraszamy.

Badminton

Badminton

W dniu 9 maja 2010 r. na hali sportowej Gimnazjum nr 1 rozegrany został Otwarty Turniej Amatorów o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki w badmintonie. Na starcie, w 4 kategoriach wiekowych oraz grze podwójnej, stanęło 37 zawodniczek i zawodników. Spotkania były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie. Inicjatorem i głównym sędzią turnieju był pan Marek Krawczyk, któremu tą drogą przekazujemy serdeczne gratulacje i podziękowania. Już przed turniejem powstała inicjatywa powstania w Ząbkach sekcji badmintona. Po zainteresowaniu turniejem widać, że chętnych nie będzie brakowało. Zainteresowanych uprawianiem tej dynamicznie rozwijającej się w Polsce dyscypliny olimpijskiej prosimy o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji pod numerem telefonu (22) 762 00 62.

Gala Fma

Gala Fma

W dniach 24 i 25 kwietnia odbyła się w Ząbkach pierwsza edycja gali filipińskich sztuk walki pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki. Celem jej było propagowanie filipińskich sztuk walki w Polsce.

Nieudany Debiut Kubickiego

Nieudany Debiut Kubickiego

Po nieudanym początku rozgrywek w wykonaniu piłkarzy I-ligowego Dolcanu Ząbki nastąpiła zmiana trenera. Po serii porażek zdymisjonowany został, prowadzący zespół od stycznia b.r. - Radosław Mroczkowski. Jego miejsce zajął Dariusz Kubicki były piłkarz m.in. Legii Warszawa, angielskich Sunderlandu i Aston Villa, a trener Legii Warszawa, Polonii Warszawa, Lechii Gdańsk, Znicz Pruszków i Wisły Płock. W sobotnie popołudnie niewielka grupa najwierniejszych sympatyków Ząbkowian, po cichu liczyła, że nowy trener potrafi zmobilizować drużynę na tyle by dołożyła jakiekolwiek punkty do swojej 32-punktowej dotychczasowej zdobyczy. Przeciwnikiem było Podbeskidzie Bielsko - Biała, które przed tą kolejką z dorobkiem 27 punktów znajdowało się tuż przed strefą spadkową.

« 1 2 3 ... 6 7 8 9 10   »