Imieniny: Martyny, Macieja, Teofila
Pogoda: Temperatura 1°C

MEGASUKCES ZĄBKOVII !!!!!

W rozgrywanym w dniach 14 - 17 paździer...

Nowe możliwości z Lokalnym Fun...

Minęło kilka miesięcy działalności Loka...

Darmowe porady prawne dla mies...

Szanowni Mieszkańcy, Informujemy, że...

Sport

Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek - brąz dla Ząbkovii

Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek - brąz dla Ząbkovii

W niedzielę 15 czerwca 2014 roku UKS Ząbkovia Ząbki był gospodarzem Mistrzostw Mazowsza Młodziczek U-13. Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach wyznaczonych na płycie głównej DOLCAN ARENA.

Kolejny sukces UKS Ząbkowia Ząbki - Turniej Gramy o Złotą Piłkę

Kolejny sukces UKS Ząbkowia Ząbki - Turniej Gramy o Złotą Piłkę

O ile w ubiegłym roku do ostatniego gwizdka sędziego w meczu finałowym nie było wiadomo, gdzie powędruje "Złota Piłka", o tyle w tym roku jest to już wiadome.
W Finale 54 Turnieju o Złotą Piłkę w dniu 02 czerwca 2014 roku na stadionie Legii Warszawa w kategorii 2003 i młodsze zmierzą się bowiem drużyny: UKS Ząbkovia Ząbki I (rocznik 2003, aktualne Wicemistrzynie Polski U-12) i UKS Ząbkovia Ząbki II (rocznik 2004 i młodsze, aktualne Wicemistrzynie Mazowsza U-10).

UKS Ząbkovia Ząbki WICEMISTRZEM POLSKI !!!!!!!!!!!!!

UKS Ząbkovia Ząbki WICEMISTRZEM POLSKI !!!!!!!!!!!!!

Zakończyły się dwudniowe zmagania XIV Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku, w którym dziesięć naszych zawodniczek wzmocnionych dwoma dziewczętami z MUKS Praga Warszawa tworzyło reprezentację województwa mazowieckiego i walczyło o tytuł Mistrzyń Polski.

Zwycięstwo Ząbkovii w Inowrocławiu

Zwycięstwo Ząbkovii w Inowrocławiu

W niedzielę 06 kwietnia 2014 roku drużyna UKS Ząbkovia Ząbki z rocznika 2003 i młodsze w składzie: Patrycja Bartosiewicz (bramkarka), Martyna Florczuk (kapitan), Julia Grządkowska, Ania Kodym, Ada Krawczyk, Oliwia Piotrowska, Milena Prochowska, Justyna Sowa, Ola Sulisz i Klaudia Zielińska wygrała Turniej SZÓSTKA CUP w Inowrocławiu.

Liga Młodzików - runda jesienna sezonu 2013/2014 - kolejka 8

Pierwsza wygrana w Lidze Młodzików w rundzie jesiennej - zasłużone zwycięstwo.

W niedzielę 27 października 2013 roku o godz.13.30 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Ząbkach dziewczęta z Ząbkovii podejmowały chłopców z KS Drukarz Warszawa w ramach 8. kolejki Ligi Młodzików.

Wygrana Ząbkovii z AP Orliki Jeruzal w III Lidze Kobiet

Wygrana Ząbkovii z AP Orliki Jeruzal w III Lidze Kobiet

W niedzielę 20 października 2013 roku o godz.12.00 na boisku w Mrozach przy ul. Spółdzielczej 4 rozegrany został mecz 7 kolejki III Ligi Kobiet pomiędzy AP Orliki Jeruzal i UKS Ząbkovia Ząbki.

Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

W środę 16 października 2013 roku   drużyna UKS Ząbkovia Ząbki wygrała Turniej Eliminacji Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Radomiu.
Turniej zorganizował Klub  Zamłynie ZA Kombud SA Radom. Mecze rozgrywane były na boisku XI LO przy ul. 11 Listopada 27.

Druga wygrana Ząbkovii w III Lidze Kobiet

Druga wygrana Ząbkovii w III Lidze Kobiet

Mecz 3 kolejki III ligi Kobiet, gr. mazowiecka pomiędzy KS Królewscy Płock a UKS Ząbkovia Ząbki rozegrany został w sobotę 07 września 2013 roku na Stadionie Miejskim w Płocku przy ul. Sportowej 3 o godz.17.00.

SPORTOWE WAKACJE KARATEKÓW Z ZĄBEK

SPORTOWE WAKACJE KARATEKÓW Z ZĄBEK

Podczas letnich wakacji młodzi zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, którzy na co dzień trenują w Ząbkach, wzięli udział w 3 obozach sportowych. W obozach uczestniczyli karatecy począwszy od 4 roku życia. Wyjazdy miały na celu przygotowanie najwyższej formy sportowej do zbliżających się listopadowych Mistrzostw Europy Juniorów w Katowicach.

Mecz III ligi kobiet

Mecz III ligi kobiet

W sobotę 31 sierpnia 2013 roku zawodniczki UKS Ząbkovia Ząbki zadebiutowały jako gospodynie w III lidze kobiet. O godz.11.00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Ząbkach przy ul. Słowackiego 21 zmierzyły się z zespołem GKS Wilga Garwolin.

« 1 2 3 4 ... 8 9 10   »