Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Pogoda: Temperatura 15°C

MEGASUKCES ZĄBKOVII !!!!!

W rozgrywanym w dniach 14 - 17 paździer...

Nowe możliwości z Lokalnym Fun...

Minęło kilka miesięcy działalności Loka...

Darmowe porady prawne dla mies...

Szanowni Mieszkańcy, Informujemy, że...

Aktualności

Burmistrz Miasta Ząbki Ogłasza Akcję: "śmiecisz? Płacisz!"

Burmistrz Miasta Ząbki Ogłasza Akcję:
"śmiecisz? Płacisz!"

Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców Ząbek o przekazywanie wszelkich informacji związanych z zaśmiecaniem miasta.

Komisariat Policji W Ząbkach

Komisariat Policji W Ząbkach

zwraca sie z apelem do mieszkańców miasta Ząbki o zwrócenie uwagi na osoby policyjnie podejrzane, poruszające się po terenie miasta Ząbki szczególnie w godzinach wieczorowych i nocnych, w związku z faktem odnotowania w ostatnim okresie licznych włamań do samochodów, oraz kradzieży sprzętu elektronicznego w postaci radioodtwarzaczy samochodowych. Przestępstwa tego typu są dokonywane głównie w godzinach wieczorowych i nocnych na terenach ogrodzonych i zamkniętych posesji.

Dzień Papieski - Ząbki 2006

Dzień Papieski - Ząbki 2006

15 X 2006 r. w parku miejskim w Ząbkach została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji Dnia Papieskiego. Uroczystość ta rozpoczęła się słowami Jana Pawła II: "Szukałem was, a teraz przyszliście". I rzeczywiście, mimo deszczu i niesprzyjającej aury wokół ołtarza, prowadzone potrzebą oddania pokłonu Wielkiemu Polakowi zebrały się rzesze wiernych, z których najbardziej widocznymi byli kroczący za sztandarami szkół i wymachujący białymi flagami - ząbkowscy uczniowie. Wśród zebranych byli również przedstawiciele Urzędu Miasta, Straż Pożarna, nauczyciele, dyrektorzy szkół, lekarze, hydraulicy, sprzedawcy, bankowcy, słowem - Mieszkańcy Ząbek.

"Psalmy Dawida" zabrzmią w Ząbkach!

"Psalmy Dawida" zabrzmią w Ząbkach!

Psalmy należą do najwyższych osiągnięć literatury naszych czasów.
Ich fenomen jest potrójny. Po pierwsze, pojawienie się na przestrzeni siedmiu wieków utworów literackich takiej jedności inspiracji i duchowego ładunku, a nurt ten wyszedł od wielu autorów.

« 1 2 3 ... ... 317 318 319