Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Pogoda: Temperatura 5°C

MEGASUKCES ZĄBKOVII !!!!!

W rozgrywanym w dniach 14 - 17 paździer...

Nowe możliwości z Lokalnym Fun...

Minęło kilka miesięcy działalności Loka...

Darmowe porady prawne dla mies...

Szanowni Mieszkańcy, Informujemy, że...

Aktualności

VICTOR TURNIEJ GRAND PRIX ZĄBEK W BADMINTONIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZĄBKI SEZON 2015/2016

 VICTOR TURNIEJ GRAND PRIX ZĄBEK W BADMINTONIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZĄBKI SEZON 2015/2016

7 listopada 2015 r. w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Ząbkach odbył się drugi z ośmiu turniejów badmintona z cyklu Grand Prix Ząbek o Puchar Burmistrza.
Dzieci z klas 1-3 dopisały i mogliśmy rozegrać oddzielnie zawody chłopców i dziewczynek. U dziewcząt wygrała Hania Lewandowska przed Karoliną Kowalczuk i Leną Winek z Garwolina. U chłopców wygrał Tomek Kotlarski przed Kacprem Gajosem i Antkiem Getką. W klasyfikacji dzieci prowadzi Kacper Gajos przed Leną Winek i Zosia Krawczyk.


U dziewcząt z klas 4-6 na czele dwie Anie. Wygrała Kotlarska przed Rosą, a trzecie miejsce dla Samiry Salameh. W klasyfikacji odwrotnie. Prowadzi Ania Rosa przed Ania Kotlarską .
U chłopców z klas 4-6 zwyciężył Miłosz Siepsiak przed Jakubem Ryńcem i Maksem Siepsiakiem.
W generalce kolejność jest identyczna.
I czas na gimnazjum. U dziewcząt Karolina Łukomska przed Marysią Rosą i tak samo jest w klasyfikacji. U chłopców na czele bracia Walocha. Wygrał Adam przed Kubą, a trzeci był Błażej Krawczyk. Braci na podium w klasyfikacji dzieli Kacper Winek, który jest drugi.
W grach podwójnych wygrali Kuba Walocha i Błażej Krawczyk przed Adamem Walocha i Kubą Dworzakiem oraz Karolina Łukomska w parze z Kacprem Winkiem. W klasyfikacji prowadzi Kuba Walocha przed Kacprem Winkiem i Adamem Walocha.
Tradycyjnie wylosowane były upominki ufundowane przez dystrybutora marki Victor firmy Sportimpex. Główną nagroda był tym razem termobag na rakiety.
U dorosłych prawdziwe oblężenie, tak dużo ludzi nasz turniej jeszcze nie widział. Istniało nawet niebezpieczeństwo nocnych gier, ale przy grach podwójnych rozegranych tym razem pucharowo, udało się zakończyć o przyzwoitej porze.
U pań wygrała Jola Parafiańczuk przed Kasią Piskorską i Moniką Łepkowską. W generalnej tyle samo punktów mają Jola i Kasia , a trzecie miejsce zajmuje Asia Mądry.
U Panów wygrał Paweł Bieliński przed Michałem Kołdejem i Irkiem Wróblewskim. W całości prowadzi Kasia Piskorska przed Michałem Koreckim i Jarkiem Hałatkiewiczem.
W grupie zaawansowanej wygrał Jacek Kutla, przed Wieśkiem Gajosem i Wojtkiem Adamskim. Po dwóch turniejach też prowadzi Jacek przed Wieśkiem, trzeci jest Wiktor Krawczyk.
Gry podwójne, rozgrywane wyjątkowo pucharem, wygrała para Tomek Łepkowski i Jarek Hałatkiewicz przed Wieśkiem Gajosem i Michałem Koreckim i Michałem Kołdejem i Jolą Parafiańczuk.
W cyklu czterech zawodników ma tę sama liczbę punktów: Wiesiek Gajos , Michał Korecki , Tomek Łepkowski i Jarek Hałatkiewicz.
Wielkie podziękowania dla Asi i Jacka za ogromny wkład pracy . Bez Nich nie dałoby się tego przeprowadzić.
I to tyle. Następny turniej już 5 grudnia w przeddzień Mikołajek. Prezenty mile widziane.
Zapraszam
MAREK KRAWCZYK

Klasyfikacja