Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany
Pogoda: Temperatura 20°C

MEGASUKCES ZĄBKOVII !!!!!

W rozgrywanym w dniach 14 - 17 paździer...

Nowe możliwości z Lokalnym Fun...

Minęło kilka miesięcy działalności Loka...

Darmowe porady prawne dla mies...

Szanowni Mieszkańcy, Informujemy, że...

Aktualności

KAROL BURZYK KARATEKA Z ZĄBEK MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW

KAROL BURZYK KARATEKA Z ZĄBEK MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW

17 października na obiektach sportowo-rekreacyjnych "Solne Miasto" w Wieliczce odbyły się XV Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin rozgrywane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju wzięło udział 182 zawodników w wieku 16-17 lat z ponad 60 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Karateka z Ząbek, zawodnik Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN - Karol Burzyk został mistrzem Polski.

Karol w drodze do sukcesu stoczył cztery walki pokonując w eliminacjach zawodników z Radzymina i Tarnowskich Gór dzięki celnym technikom okrężnym na głowę. Walki w strefie medalowej z reprezentantami Leżajska i Suwałk były dla Karola bardzo trudne i wyrównane, ponieważ przeciwnicy w pierwszej rundzie mocno atakowali kopnięciami na uda. Za każdym razem do rozstrzygnięcia były potrzebne dogrywki, w których Karol zaprezentował duży wachlarz skutecznych technik nie dając sędziom wątpliwości przy ostatecznym werdykcie.
Końcowe zwycięstwo Karola Burzyka i tytuł mistrza Polski jest z pewnością ukoronowaniem jego trudnej drogi w juniorskich startach, która była usłana mocnymi doświadczeniami na macie. Karolowi udało się przetrwać trudne chwile, nie stracił motywacji i dzielnie podjął wszystkie wyzwania treningowe. Odniesiony sukces jest niewątpliwym efektem ciężkiej pracy na treningach i daje jeszcze większe nadzieje na sukces podczas grudniowego Pucharu Europy w Katowicach. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl
 

Galeria

zobacz wszystkie