Imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego
Pogoda: Temperatura -3°C

MEGASUKCES ZĄBKOVII !!!!!

W rozgrywanym w dniach 14 - 17 paździer...

Nowe możliwości z Lokalnym Fun...

Minęło kilka miesięcy działalności Loka...

Darmowe porady prawne dla mies...

Szanowni Mieszkańcy, Informujemy, że...

Aktualności

Komisariat Policji W Ząbkach

Komisariat Policji W Ząbkach

zwraca sie z apelem do mieszkańców miasta Ząbki o zwrócenie uwagi na osoby policyjnie podejrzane, poruszające się po terenie miasta Ząbki szczególnie w godzinach wieczorowych i nocnych, w związku z faktem odnotowania w ostatnim okresie licznych włamań do samochodów, oraz kradzieży sprzętu elektronicznego w postaci radioodtwarzaczy samochodowych. Przestępstwa tego typu są dokonywane głównie w godzinach wieczorowych i nocnych na terenach ogrodzonych i zamkniętych posesji.

Wszelkie informacje mogące przyczynić sie do ustalenia sprawców oraz do odzyskania skradzionego mienia prosimy przekazywać bezpośrednio telefonicznie do Komisariatu Policji w Ząbkach (tel. 022 781-68-40 lub 022 781-62-57) lub na nr alarmowy 997 lub z telefonu komórkowego 112 /informacje mogą być anonimowe/.

Zwracamy się również z prośbą o zabezpieczenie swojego mienia w tym w miarę możliwości zabieranie radioodtwarzaczy samochodowych z pojazdów podczas dłuższej nieobecności właściciela w pojeździe.

Aktualnie Komisariat Policji w Ząbkach jest w posiadaniu radioodtwarzacza samochodowego marki JVC-CD Receiver model KD-G 331 z numerami. Poszukujemy właściciela przedmiotowego sprzętu z uwagi na fakt, iż numery nie figurują w Policyjnym Systemie Informatyki. Osoby zainteresowane prosimy o osobisty kontakt wraz z dokumentami ewentualnie skradzionego sprzętu w Komisariacie Policji w Ząbkach przy ul. Górnośląskiej 30 codziennie w godzinach 8:00 - 20:00.

Liczymy na Państwa współpracę.

Źródło: wlamania_do_samochodow